Zarządzanie projektami tworzenia urządzeń medycznych w oparciu o metodykę SCRUM

Data szkolenia: 2018.11.16

Miejsce: Lublin

Czas trwania: 8h

Cena: 3100 zł (6 osób)

Prowadzący:

Michał Kudraszew

Szkolenie Scrum jest prowadzone przez trenera mgr. Inż. Michała Kudraszew. To jednodniowa przygoda ze Scrum, podczas której poznają Państwo najlepsze praktyki, usłyszą wskazówki i podzielą się spostrzeżeniami. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów   oraz warsztatów przeplatanych grami i ćwiczeniami nowo poznanych elementów. Podczas szkolenia uczestnicy poznają także nowinki i trendy dotyczące Scrum.

Podczas szkolenia trener opowie o wyższości podejścia Agile nad klasycznym systemem zarządzania – szczególnie w niewielkich firmach i startupach. Zwinna struktura zarządzania umożliwia większe przywiązanie zespołu do produktu, oraz większe zaangażowanie i odpowiedzialność, co przekłada się na szybsze postępy w pracach projektowych.

SCRUM jest frameworkiem, czyli schematem postępowania przy rozwijaniu produktu.

Polega na ciągłej inspekcji zarówno postępów prac, jak i nastrojów w zespole. Umożliwia szybkie wykrycie problemów i adaptację, a w efekcie duże oszczędności. SCRUM został tak przemyślany, aby zadania organizacyjne zajmowały możliwie mało czasu dając przy tym wymierne efekty. Łączy zaangażowanie zespołu deweloperskiego i kadry zarządzającej. Umożliwia wymianę wiedzy i doświadczenia. Zmusza dział biznesowy do czynnego udziału w projekcie dzięki zaangażowaniu w proces planowania pracy deweloperów. Dowiesz się nie tylko jak pracować w SCRUMie, ale również jak korzystać z narzędzi dedykowanych do tego frameworku. Podczas warsztatów nauczysz się nie tylko przeglądać zadania i poruszać w oprogramowaniu Atlassian Jira, ale także tworzyć i konfigurować projekty.