• Zarządzanie projektami tworzenia urządzeń medycznych w oparciu o metodykę SCRUM
  Szkolenie Scrum jest prowadzone przez trenera mgr. Inż. Michała Kudraszew. To jednodniowa przygoda ze Scrum, podczas której poznają Państwo najlepsze praktyki, usłyszą wskazówki i podzielą się spostrzeżeniami. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów   oraz warsztatów przeplatanych grami i ćwiczeniami nowo poznanych elementów. Podczas szkolenia uczestnicy poznają także nowinki i trendy dotyczące Scrum. Podczas szkolenia trener opowie o wyższości podejścia Agile nad klasycznym systemem zarządzania – szczególnie w niewielkich firmach i startupach. Zwinna struktura zarządzania umożliwia większe przywiązanie zespołu do produktu, oraz większe zaangażowanie i odpowiedzialność, co przekłada się na szybsze postępy w pracach projektowych. SCRUM jest frameworkiem, czyli schematem postępowania przy...
  Data szkolenia:
  2019.02.08
  Miejsce:
  Lublin
  Czas trwania:
  8h
  Cena:
  3200 / 6 osób
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Typy i sposoby zbierania sygnałów biologicznych z człowieka
  Podczas szkolenia słuchacze dowiedzą się czym są i jakie są typy sygnałów bioelektrycznych. Poznają Państwo również podstawowe terminy oraz narzędzia związane z analizą sygnałów. Podczas kursu będziemy pracować nad wyświetlaniem oraz analizą syntetycznych sygnałów oraz rzeczywistych sygnałów wczytanych z pliku. W drugiej części wykonamy samodzielnie pomiar EKG, EMG, GSR, odszumimy sygnały i następnie stworzymy proste klasyfikatory pozwalające na wyznaczenie takich parametrów jak puls czy czas i siła ruchu mięśnia.
  Data szkolenia:
  2019.02.01
  Miejsce:
  Lublin
  Czas trwania:
  5h
  Cena:
  1200zł/os
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Patent w 48h - jak przygotować się do skutecznego złożenia wniosku patentowego
  Patent w 48 H – jak przygotować się do skutecznego złożenia wniosku patentowego.Patent w 48 godzin dedykowany jest dla ludzi którzy mają wiele wartościowych pomysłów (Start-up) ale nie wiedzą w jaki sposób opatentować swoją koncepcję.
  Data szkolenia:
  2019.01.24
  Miejsce:
  Warszawa
  Czas trwania:
  8h
  Cena:
  1200 PLN/Person
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ